Fun & Funky

Rozszerzenie kolekcji klasycznej i casualowej o nowe, szalone wzory. W tej kolekcji proponujemy dużo większą możliwość kolorystyki oraz praktycznie nieograniczone możliwości jeśli chodzi o wzornictwo. Kolekcja idealna dla osób młodych, marek fashion oraz klientów zagranicznych.

Classic & Casual

Kolekcja klasyczna, wykonana głównie z bawełny 25 Tex. Dostępna w klasycznych i casualowych kolorach. Podstawowa oferta dla każdego klienta. Proponujemy produkty zarówno w pełni skonfekcjonowane ale także produkty przeznaczone do wykończenia przez Klienta. Skład surowcowy: 75% bawełna, 23% poliamid, 2% elastan​​​​​​​. 

O NAS

Nasze produkty mówią za nas.

Sport & Fitness

Produkowane z różnorodnych bawełn: ThermoCool, (chronią stopy przed wychłodzeniem a jednocześnie zabezpieczają je przed przegrzaniem), CoolMax (mechanizmem przesuwania wilgoci do zewnętrznych warstw tkaniny, skąd może ona szybko odparować) Skarpety w zależności od modelu posiadają: wzmocnienia na piętach i palcach, dodatkowe dwa ściągacze w stopie i kostce przez, które stabilizują skarpety na nodze.

Suits & Luxury

Wykonane z bawełny w grubości 20 tex lub z wysokogatunkowej bawełny merceryzowanej, która dzięki poddaniu specjalnemu procesowi merceryzacji jest elastyczniejsza i trwalsza w porównani z innymi bawełnami stosowanymi na rynku. Charakteryzuje się delikatnym połyskiem świadczącym o jej szlachetnych właściwościach - przeznaczone dla wymagających Klientów. Idealny produkt do garniturów.

Health & Comfort

Nasze skarpety, posiadają płaski szew ROSSO i nieuciskające ściągacze - zapewniające komfort podczas użytkowania. Produkujemy skarpety z włókna bambusowego z aloesem z cynkiem, silikonem oraz wszystkimi dostępnymi na rynku apreturami. Kolekcja dla osób poszukujących specjalnych rozwiązań zdrowotnych oraz dla tych, którzy komfort noszenia cenią wyżej od wzornictwa. 

Sneakers & Knee High

W większości naszych kolekcji posiadamy pełny asortyment produktowy. Od coraz popularniejszych balerinek przez stopki, zakostki, skarpetki klasyczne, podkolanówki po zakolanówki. Dzięki temu mamy pełną ofertę dla klienta w każdym wieku i z różnymi potrzebami.  Sneakers oraz Knee High to ulubione modele ludzi młodych.

Sensual & Sensitive

Kolekcja przeznaczona dla kobiet. Znajdziemy tutaj skarpetki z bawełny 8 oraz 12 Tex. Delikatne modele z koronką, skarpetki wykonane z włókna bambusowego lub sosnowego. W kolekcji znajdują się też produkty z Lurexu, bardzo modne ostatnio szczególnie w branży fashion & luxury. 

  1. pl
  2. de
  3. en

LOWA Sp. z o.o. 2017 

Twój e-mail
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

 

Zakład produkcyjny:
ul. Piekarska 12/14 
99-400 ŁOWICZ

99-400

Siedziba:
ul. Chełmońskiego 6/112

02-495 Warszawa

tel. +48 508 120 128 

biuro@lowa.com.pl

 

ADRES

 

LOWA SP. Z O.O.

KRS: 0000450114

REGON: 146520048

NIP: 522 300 31 62

 

 DANE FIRMY